Preskočiť na obsah
WR LAUNDRY

Ostatné služby

WR LAUNDRY s. r. o.

Pranie a chemické čistenie textilných a kožušinových výrobkov

Sídlo
Horovce
Od roku
2012
IČO
46 671 595

WR LAUNDRY

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Horovce 143, 020 62
Na trhu od
15. mája 2012
IČO
46 671 595
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 96.10)
Pranie a chemické čistenie textilných a kožušinových výrobkov

Firma v číslach

14
rokov na trhu
2012
rok vzniku
15
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte WR LAUNDRY

WR LAUNDRY s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Horovce 143, 020 62. Zapísaná je od 15. mája 2012 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Pranie a chemické čistenie textilných a kožušinových výrobkov“ (96.10). Predmet činnosti tvorí 15 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.

Základné údaje

Obchodné meno
WR LAUNDRY s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
46 671 595
DIČ
2023518145
Dátum vzniku
15. mája 2012
Sídlo
Horovce 143, 020 62
Obchodný register
Okresný súd Trenčín, oddiel Sro, vložka č. 26260/R
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 96.10)
Pranie a chemické čistenie textilných a kožušinových výrobkov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 7. augusta 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa WR LAUNDRY zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 15 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

  • Reklamné a marketingové služby

  • Prieskum trhu a verejnej mienky

  • Čistiace a upratovacie služby

Zobraziť všetkých 15 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Skladovanie
  • Vedenie účtovníctva
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania
  • Prevádzkovanie čistiarne a práčovne

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli WR LAUNDRY s. r. o.?

Sídlo je na adrese Horovce 143, 020 62.

Čím sa WR LAUNDRY s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Pranie a chemické čistenie textilných a kožušinových výrobkov“ (96.10). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; reklamné a marketingové služby.

Aké je IČO – WR LAUNDRY s. r. o.?

IČO je 46 671 595, DIČ 2023518145.

Kedy vznikla WR LAUNDRY s. r. o.?

Vznik: 15. mája 2012. Na trhu pôsobí 14 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Horovce 143, 020 62

Registrový súd: Okresný súd Trenčín

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre WR LAUNDRY s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese wr-laundry.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.